Deltagare 2021

Namn – Nimi Förening, hemkommun, eller företag – Seura, kotikunta tai yhtiö Sträcka – Välimatka Plats – Suorituspaikka Klass Skiddag – Hiihtopäivä 6.2.2021 – 14.2.2021 Tiden – Aika
Agnes Wörgren OIF 15 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Alejandra Parra Sepúlveda Colombia 44 Pargas Damer – Naiset 14.2.21 03:23:02
Alina Grannas Vörå if 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 03:30:00
Alva Kangas IF Minken 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Amanda Vesterback If Fyren 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Anki Elvström IK Falken 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ann- Mari Strang Vörå 16 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Anna Bäck Team klasos 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Anna Nikus Malax If 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Anna Nordmyr Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 02:02:00
Anna Österholm Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Anna Sundström Solf IK 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Anna-Lena Bengs Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21 02:27:32
Anna-Lena Berglund Vörå IF 31 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 03:00:00
Anna-Lena Blusi Vörå IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ann-Britt Backull Vörå 12,5 km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Ann-Charlott Granberg Vörå if 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 05:15:00
Annelie Glasberg 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 04:33:00
Annelie Sjöholm Malax 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Anne-Maj Österberg Oravais if 30 km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Anne-Maj Österberg Oravais if 20 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Anne-Marie Stenfors-Kronqvist If Minken 45 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Annette Brännkärr Team BrannCars 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 04:52:00
Annette Forsgård Nykarleby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Annette Puisto Replot 25km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Annette Rokala Korsholm 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 03:50:10
Annika Björk Nykarleby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Annika Grannas Vörå if 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Annika Holmqvist Karperö 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Annika Långgård Malax IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Annika Lundström Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Annika Lundström-Nygård Vörå IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Annika Lundström-Nygård Vörå IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Annika Strandberg Korsholm 38 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Annika Ström IF Femman 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ann-Katrin Ollil Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Ann-Louise Back Vörå IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ann-Louise Brännback Helsingby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ann-Louise Nordman Sundom IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21 02:30:00
Ann-Louise Nyback IF Minken 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ann-Marie Blomqvist Nykarleby 52km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Ann-Marie Blomqvist Nykarleby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ann-Marie Blomqvist Nykarleby 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ann-Sofi Sjöblom Nykarleby 30 km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Ann-Sofi Sjöholm Nykarleby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Annsofie Finne Solf ik 38 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ann-Sofie Kock Team OCR Drivkraft 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ann-Sofie Östman IF Minken 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 03:43:00
Anu Turpeinen Vantaa 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Anu Turpeinen Vantaa 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Aöina Grön Värå IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Arja Mäkitalo-Moss Vaasa 52km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21 04:25:43
Aro Christina TNT Laihia 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 03:12:31
Åsa Backman IF Femman Orientering 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 03:00:00
Åsa Svenlin Larsmo 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Barbro Molander IF Brahe 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Benita Träsk Vörå 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Berit Antus Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 02:50:00
Berit Antus Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Berit Antus Vörå 20 km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Berit Antus Vörå 20km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Berit Tunis Vörå IF 18 Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Berit Tunis Vörå IF Vörå 15 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Britt-Mari Strandvall Gerby 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Britt-Marie Simons Oravais IF 30 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Camilla Eklund Korsholm 25km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Camilla Forsberg Singsby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Camilla Jakobsson Norrvalla ski team 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Camilla Söderholm Pedersöre 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Carina Kangas IF Minken 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Carina Sirén Oravais 52km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Carita Sundqvist IF Brahe 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 03:57:00
Catarina Kiisk Ik Falken 52km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Catarina kiisu ytteresse 52km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Catarina Nylund Vasa 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 04:25:40
Cecilia Back Oravais IF 30km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 02:30:00
Cecilia Sjövall Vasa 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Cederberg Monica Ik Falken 52km Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Celina Nordkvist Sundom IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Celine Ramstedt IF Fyren 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Charlotta Frantz Maxmo Sportklubb 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 01:55:00
Christina Wikman Vörå 11km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Christina Wikman Vörå 13 km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Christine Hedström Vörå If 52km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21 05:30:47
Christine Hedström Vörå If 25km Botniaspåret Damer – Naiset 9.2.21 02:05:30
Christine Hedström Vörå If 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Clärk Lisen Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Clärk Lisen Vörå 29,5 Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Dan Liljeqvist AZ Grit Team 25km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21 01:21:32
Daniela Hedström Vörå If 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Diane-Christine Blusi Vörå 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Disa Backfält Vasa 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 04:33:00
Doris Sjölind Korsholm 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Eivor Renvaktar Vörå 25km Damer – Naiset 6.2.21
Eivor Renvaktar Vörå 25km Damer – Naiset 7.2.21 02:26:00
Eivor Renvaktar Vörå 30 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
eivor Sundelin Kokkola 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Elina Romar Vasa Skidklubb 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 03:07:00
Elisabeth Bergman Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 02:27:01
Ellinor Granberg Vörå if 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Emilia Österberg Oravais if 22 km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Emilia Österberg Oravais if 30 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Emilia Strandvall 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 03:28:48
Emmi Hanhimäki Espoo 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 04:13:16
Engström Ann-Louise Vörå IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Engström Ann-Louise Vörå IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Erika Håkans Vörå 52km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Eva Backlund Kimo Norrvalla-kimo Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Eva Ede’n Vörå 10 km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Eva Ede’n Vörå 8km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Eva Ramstedt IF Fyren 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Eva-Helén Ahlberg Vasa 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Fanny Långs Oravais if 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Felicia Granholm Vörå IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 02:10:00
Filippa Ström IF Femman 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Frida Öhman Nykarleby 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 04:38:10
Gisela Kullas Vörå 14km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Görel Eklund Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Gunilla Bokull Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Gunilla Ek Minken 16km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Gunilla Ek Minken 17km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Gunilla Sjöblom korsholm 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Gun-Lis Stoor Nykarleby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Gunnel Zachris-Nygård Vörå if 52km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Gunnel Zachris-Nygård Vörå if 52km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Gunnel Zachris-Nygård Vörå if 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Häggman Iina Vörå IF 14 km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Häggman Johanna Vörå IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Hannah Kastus Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 11.2.21
Heidi Andersson Munsala IFK 12,7km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Heidi Österåker Vörå IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Helena Lind Pensala 25km Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Herten Lena If Minken 52km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Ida Kangas IF Minken 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Ida Nordkvist IF Femman 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Ines Tuohimas Solf IK 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 05:30:00
Inga-Britt Holmlund Vörå 3*9 km Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Inga-Britt Holmlund Vörå 9 km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Inga-Britt Holmlund Vörå 9 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ingeborg Lahtinen Vörå 48 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 05:36:00
Inger Hahka Vörå if 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Inger Wik Minken 52km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Ing-Marie Mannil Minken Nykarleby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ing-Marie Mannil Minken Nykarleby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Ingrid Beijar-Hjerpe Korsholm 38 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Janika Grön Vörå IF 18 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Jeanette Nyvall Vörå if 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 02:35:00
Jenni Innilä Vaasa 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 02:18:04
Jenny Julin Vörå If 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Jenny Östman Vörå IF 30 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Jenny Södergård Vasa 52km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 04:27:00
Jessica Bertlin Vasa 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Jessica Nykamb Korsnäs 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 03:32:00
Johanna Back Jeppo 30km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 02:30:00
Johanna Hermans Oravais IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 04:35:00
Johanna Östman Vörå IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Johanna Östman Vörå IF 20 Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Johanna Östman Vörå IF 15 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Kajsa Back Vörå If 36 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Karia Haga Vörå 13 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Karin Yngves Nykarleby 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Karina Haga Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 02:27:00
Karina Haga Vörå 18 Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Karina Haga Vörå 23,5 Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Karina Haga Vörå 13 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Karolina Lund Vörå 11 km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Karolina Mannil Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Katarina Pihl Pargas 52km Finby, Pargas Damer – Naiset 14.2.21 04:57:56
Kira  Genas Vaasan Hiihtäjät 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Kirsi Nurmi Sk Pohjantähti 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 03:58:50
Lena Österberg Oravais if 31km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Lena Österberg Oravais if 30km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Lina Nykvist OIF 15 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Linda Backlund-Långs Oravais if 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Linda Julin Jeppo 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Linda Ravals Karkmo 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Linda Södergård Malax 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Linn österberg Oravais if 30 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Linn Österberg Oravais if 38 Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Linnéa Finne Solf ik 40 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Linnea Källbacka Vörå IF 30 km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Liselott Paxal 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Lotta Grannas Kantlax 25km Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Lovisa Öling Oravais IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Maarit Yli-Kiikka Vaasa 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 02:50:00
Madeleine Heselius Kovjoki Urheilu Kerho 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 03:32:00
Maion Norrgård vörå 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 06:25:00
Maja Ehrs Vörå if 22 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Maj-Britt Kippola Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Maj-Britt Kippola Vörå 20 km Botniaspåret Damer – Naiset 9.2.21
Maj-Britt Kippola Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Maj-Britt Kippola Vörå 20 km Botniaspåret Damer – Naiset 11.2.21
Maj-Britt Kippola Vörå 35 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Majgret Ehrs Vörå IF 47km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Majgret Ehrs Vörå IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Malin Holmström Oravais if 24km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Malin Holmström Oravais if 28km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Malin Holmström Oravais if 30km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Malin Stenbacka Vasa 38,5km, start Kalapää, ej via Norrvalla Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 03:39:46
Margaretha Karvonen Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Maria Strand Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Maria Thors Team OCR Drivkraft 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Maria Vesterback If Fyren 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Maria Wiik Vörå IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Marianne Gammelgård Kimo 13 Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Marianne Gammelgård Kimo 20 Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Marie-Loiuse Österlund Kaitsor 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Marie-Louise Österlund Hällnes 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Marie-Louise Österlund Hällnes 11km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Marie-Louise Påhls Ski Team 156 52km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Marina Kattil Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Maritta Nurmi Vaasa 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 04:58:00
Marjo Ena Ik Falken 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 03:40:00
Mats Smeds Komossa 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Michaela Bäckman Kvevlax 30 Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Michaela Bäckman Kvevlax 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Michaela Lindholm Oravais IF 10 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Mikaela Hill Solf 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 02:57:08
Minna Aro TNT Laihia 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 03:14:34
Minna löfdahl Oif 9.5km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
M-L Carp Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Monica Cederberg Ik Falken 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Monica Sandström Larsmo 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Monika Rintanen Vörå IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Monika Sandvik Vallvik hf 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 03:05:00
Myntti Katarina Vörå IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Myntti Katarina Vörå If 32 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Nina Cederberg Korsholm 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Nina Ferm Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 02:57:08
Nina Gleisner-Häggblom Oravais 8.4 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Nina Gleisner-Häggblom Oravais 15 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Nina Högbacka-Wägar Kvevlax 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 02:40:00
Nina Jansson Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Nina Malmsten Sundom 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Österlund Marie-louise Vörå 11km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Päivi Hakala Vähäkyrö 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 02:55:00
Pamela Björk Nykarleby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Pernilla Tunis Vörå IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Pernilla Wik IF Brahe 30 Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Petra Andersson OIF 15 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Petra Rusk Sundom 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Piia Laihorinne Larsmo IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 04:24:00
Rebecca Paxal Solf 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Riikka Pitkänen Tampere 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Riitta Siltanen Jyväskylä 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Rose-Maj Friman Solf IK 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 02:45:00
Rosmarie Finne Solf IK 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 05:30:00
Rut Andersson Oravais If  Vörå kommun 10km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Rut Andersson Oravais If Vörå kommun !=km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Sabina Bäck IF Femman orientering 21 Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Sara Backlund Kimo Kuckus-kimo Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Signe Jakobsson Norrvalla ski team 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Sirja Tyystjärvi Vähänkyrön Viesti 31 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 02:25:10
Sofia Caldén Nykarleby 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 04:38:10
Sofia Sund Vörå 52km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 05:19:07
Sonja Friman Solf IK 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 02:45:00
Sonja Gäddnäs Jakobstad 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 02:55:10
Sonja Karinkanta Merikaarto 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 02:55:00
Stina Svels Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 03:05:00
Stina Wallin Gullbjärji, Vörå 13 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Susanna Yli-Panula Sundom IF 52km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Susanne Hjort Kvevlax 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21 02:31:35
Susanne Sundsten Vörå 16km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Tanja Gammelgård Oravais IF 30 Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Terese Grannas Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Terese Grannas Vörå 32km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Terhi Ontto-Panula Vähänkyrön Viesti 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Thea Kullman Vörå IF 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Therese Gammelgård-Kant Oravais 30km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Tilde Jåfs Oravais IF 30km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Tina Andersson Kimo 29 Botniaspåret Damer – Naiset 8.2.21
Tina Andersson Kimo 11 Botniaspåret Damer – Naiset 10.2.21
Tina Andersson Kimo 14 Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Tina Söderbacka Team Helga 52km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 04:27:00
Tina Söderbacka 52km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 04:27:00
Tina Udell Solf IK Komossa-Norrvalla Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Titti Gammelgård Nykarleby 38km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 04:00:00
Titti Gammelgård Nykarleby 16,5km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21 01:37:00
Titti Storlund Vasa 25km Sandö-Jannes salon Damer – Naiset 13.2.21
Tuula Wik If Minken 29,8km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21 04:30:00
Ulla Bäck Kimo 20km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Ulrica Strand-Reinlund Singsby 25km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Ulrika Krooks Vörå if 52km Botniaspåret Damer – Naiset 12.2.21
Veera Salokangas Vörå IF 13 km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Wilma Jåfs Oravais IF 30 km Botniaspåret Damer – Naiset 7.2.21
Ylva Holm Malax 10 Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Yvonne Backman Vörå 25km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Yvonne Högholm Korsholm 25km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Yvonne Kunnari-Bokull Rökiö 52km Botniaspåret Damer – Naiset 6.2.21
Yvonne Kunnari-Bokull Rökiö 29km Botniaspåret Damer – Naiset 13.2.21
Yvonne Kunnari-Bokull Rökiö 14km Botniaspåret Damer – Naiset 14.2.21
Alexander Österberg Oravais if 38 km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Alexander Österberg Oravais if 21 km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Alf Prost Vasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 04:26:00
Anders Bergman Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:42:17
Anders Björk Nykarleby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 04:20:00
Anders Helsing Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 03:51:00
Anders Lundberg SkiTeam 156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 04:30:00
Anders Lundberg SkiTeam 156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:29:00
Anders Nygård Kvevlax 30 Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Anders Nygård Kvevlax 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Anders Nyman Jungsund 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:27:15
Anders Nyman Jungsund 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 02:26:15
Anders Sjöholm Nykarleby 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Anders sundström Larsmo 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 03:36:00
Anders Wallin SkiTeam 156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Anders Wallin SkiTeam 156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
André Hästbacka Pedersöre 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
André Käld Sundom IF 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 10.2.21
André Nordman Singsby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Andreas Bäck Karperö 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:13:00
Andreas Granholm Vallvik hf 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:05:00
Andreas Majabacka Skiteam 156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 04:30:00
Andreas Remahl Veikars 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:45:25
Andreas Storbacka Vörå IF 31km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 02:32:18
Anssi Tervonen Vaasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:14:00
Antero Kaski Mustasaari 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:37:36
Antti Hahtokari If Åsarna Ski Team 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Antti Kämi Vaasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:09:20
Antti Palomäki Hellanmaa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 05:00:00
Antti Palomäki Hellanmaa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 04:35:00
Aron Holmström Oravais IF 28km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Aron Holmström Oravais if 24km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Axel Grön Vörå IF 18 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Bengt Bärg Brännars 12 Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Bengt Bärg Brännars 11 Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Bengt Beijar IF Femman 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:09:46
Bengt Jåfs vörå 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Bengt Persson 14 km Klasus-Norrvalla Herrar – Miehet 14.2.21
Bengt Renvaktar Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 02:40:00
Bengt Renvaktar Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:26:00
Bengt Renvaktar Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 8.2.21 02:40:00
Bengt Renvaktar Vörå 15 km Golfbanan Herrar – Miehet 9.2.21
Bengt Renvaktar Vörå 16 km Golfbanan Herrar – Miehet 11.2.21
Bengt Renvaktar Vörå 19 km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Bengt Renvaktar Vörå 30 km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Bengt Tunis Vörå IF, Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Bengt Tunis Vörå IF 31 Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Bengt-Olav Sten Malax if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Bertel Berglund vörå 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Bertel Holmlund Vörå 30 km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Bertel Holmlund Vörå 9 km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Bertel Holmlund Vörå 9 km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Bertil Holmström Komossa 30 Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Bertil Holmström Komossa 15 Botniaspåret Herrar – Miehet 11.2.21
Bertil Holmström Komossa 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Bertil Holmström Komossa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Birger Stagnäs Maxmo SK 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 8.2.21
Bjarne Andersson Oravais If   Vörå 31km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Bjarne Andersson Oravais If Vörå kommun 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Bjarne Andersson Oravais IF vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 11.2.21
Bjarne Östman IF Minken 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:54:00
Bjarne Östman If Minken 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 10.2.21 02:05:00
Bjarne Stoor Nykarleby 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Björn Hellqvist Nykarleby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Björn Stenback SkiTeam 156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Blomqvist Hans Nykarleby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Bo Beijar BK PlayBoys 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:05:00
Bo Bergfelt Sundom 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Bo Johansson Pargas IF 41 Pargas Herrar – Miehet 14.2.21 03:02:26
Bo Myntti Rökiö 32 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Bo-Erik Ek Oravais 14 Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Bo-Erik Ek Oravais 30 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Bo-Göran Byggningsbacka Vasa Skidklubb 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:52:40
Boris Häggman Vörå if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Boris Moss Vasa 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Caj Toppar Vörå if 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:10:00
Christer Finne Solf IK 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:20:00
Christer Norrgård Maxmo Sportklubb 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 04:00:00
Christer Rönnlund Vörå if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Christer Rönnlund Vörå if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Christer Strandvall 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:00:00
Christer Strandvall Gerby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Christian Grannas Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:53:00
Christian Grannas Vörå IF 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 01:14:49
Christian Grannas Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:14:00
Christian Holm Skatila IK 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Christoffer Nyman Karperö 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:12:05
Dan Liljeqvist IK Falken 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 01:21:32
Daniel Sundelin NCE 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
David Brännkärr Team BrannCars 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:52:00
David Käld Sundom IF 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 10.2.21
David Käld Sundom IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:42:00
Dennis Höglund Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Eero Hakala Korsholm 38 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Elias Ehrs Vörå if 22 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Elias Vesterback If Fyren 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Elis Grön Vörå IF 18 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Erkki Hahka Vörå If 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Esa Turunen Vaasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 03:29:28
Filip Brunell IF Minken 39 Botniaspåret Herrar – Miehet 15.2.21
Fjalar Suni Vasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 9.2.21
Frank Lillqvist Team OCR Drivkraft 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Frank thölix Skiteam 156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:17:32
Fredrik Backman IF Femman Orientering 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:58:58
Fredrik Grannas Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 04:09:49
Fredrik Ollus Jakobstad 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 02:30:00
Göran Holms Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Gösta Willman Minken Nykarleby 35 km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 04:09:00
Gösta Willman Minken, Nykarleby 35km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 03:31:00
Gösta Willman Minken, Nykarleby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 05:20:00
Göte Granholm Team Rynkeby Ostrobothnia 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:10:55
Guy Bokull Rökiö 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Guy Bokull Rökiö 29km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Guy Bokull Rökiö 14km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Häggma Boris Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Häggman Aaron Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Häggman Iivar Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Hahka Erkki Vörå If 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Håkan Hanner Simons Element 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Håkan Hanner Simons Element 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Håkan Staffans Simons Element 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 05:00:45
Hampus Berglund Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:45:00
Hannes Kullman Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Hannu Honkanen vöyri 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Hannu Pajuranta Seinäjoki 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:50:00
Harry Lillandt Kristinestad 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:50:00
Hasse Blomqvist Nykarleby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Henrik Gammelgård Kimo 12 Botniaspåret Herrar – Miehet 8.2.21
Henrik Sandback Korsholm 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:20:09
Henrik Virtanen Vasa 30 km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Henrik Yli-Seppälä Helsinki 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Henrik Yli-Seppälä Helsinki 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Henry Alm Vörå 25km Vörå skidcentrum Herrar – Miehet 13.2.21
Henry Byskata IF Femman 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 9.2.21 06:18:11
Henry Byskata IF Femman 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 02:32:22
Herten Sigvard If Minken 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Ingmar Ek Minken 16 km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Ingmar Ek Minken 17km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Jan Brännkärr IK Myran 30 Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Jan Erik Fogde Malax IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:14:20
Jan Furunäs Team Logset 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:58:32
Jan Grön Vörå IF 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Jan Grön Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:32:25
Jan Grön Vörå if 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Jan Hermans Oravais if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:35:00
Jan Joupers Kimo 41 Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 04:18:35
Jan Joupers Kimo 31 km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:43:00
Jan Kronqvist If Minken 45 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Jan Malmberg Åland 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Jan Wallin Gollbjärji 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Jan Wallin Gollbjärji 35 km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Jan Wallin Gollbjärji 19 km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Jan Wallin Gollbjärji 18 km 18 km Herrar – Miehet 13.2.21
Jan-Erik Enell Purmo 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Jan-Erik Pada Korsholm 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Jan-Erik Romar Vasa Skidklubb 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:07:00
Jan-Erik wik Minken 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Jari Karvonen VÖRÅ 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Jarkko Rajala Seinäjoen Hiihtoseura 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 5.2.21 03:27:59
Jens Nyby Springande gåbbar 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:09:06
Jesper West Malax IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:54:55
Jim Snickars Närpes Kraft Ski 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Joacim Bertlin 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Joakim Nikonen Nykarleby 40km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 04:00:00
Johan bertils Kaitsor Norrvalla-kimo Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Johan Bränn Kovjoki urheilu kerho 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 05:37:00
Johan Ehrs Vörå if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Johan Ehrs Vörå if 47 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Johan Ehrs Vörå if 47 Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Johan Gädda Vasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Johan Nordmyr Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:02:00
Johan Nykvist OIF 40 Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Johan Nylund Kållby Skiteam 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:07:30
Johan Sjöblom Vörå IF 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:13:21
Jonas Holmkvist Skiteam156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 04:30:00
Jonas Holmkvist SkiTeam156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:29:00
Jonas Holmlund Vörå 30km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Jonathan Viklund Vasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Jörgen Broman VASA 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 01:58:20
Juha Rintamäki Vaasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Juha Rouhiainen Vähäkyrö/Vaasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Juha-Pekka Suomela 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:17:40
Jukka Lahtinen Vörå 48 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 05:36:00
Jukka Nurmi Vaasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 04:58:00
Jussi Voima Jyväskylä 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 05:30:00
Kaj Rintanen Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Kaj Storm Korsholm 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Kaj Westerback Simons Element 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 04:04:20
Kaj-Erik Grandell Vasa 25km Herrar – Miehet 13.2.21
Kari Nygård Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Kari Panula Wasa Endurance 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:35:58
Kari Vanhala Vähäkyrö 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Keijo Mehto Larsmo IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:24:00
Kennet Hedström Vörå If 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 05:30:47
Kennet Hedström Vörå If 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Kenneth Högholm Korsholm 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Kenneth Påhls Ski Team 156 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Kent Westerholm Pargas IF 41 km Pargas, Finby Herrar – Miehet 14.2.21 03:02:26
Kim Nordkvist Vasa 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Kjell Forsgård IF minken 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Kjell Nygård Etteplan 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 02:28:00
Kjell Nygård Etteplan 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:12:47
Kjell utfolk Tjöck ik 52km Herrar – Miehet 13.2.21 04:20:00
Krister Kylkis Vörå if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:45:00
Kristian Bagge Vasa Skidklubb 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Kristoffer Hedström Vörå If 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Kurt Häggman Vörå if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Kurt Häggman Vörå if 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Kurt Häggman Vörå if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Kylkis Krister Vörå if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 03:42:00
Kyösti Rajala Sundom 31 Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:03:34
Leif Kronqvist Nykarleby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Leif Mannil Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:17:00
Leif Rönn Replot 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Ludvig Andersson Vasa 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:30:08
Magnus Holmström Oravais IF 52/2 Herrar – Miehet 7.2.21
Magnus Holmström Oravais IF 28km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Magnus Holmström Oravais If 30 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Magnus Sandvik 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
marcus nygård Övermark 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Marius Ramstedt IF Fyren 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Marko Innilä VHUS 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 02:18:14
Marko Yli-Kiikka Vaasa 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:52:00
Markus Ek Ik Falken 30km Kimo-Kimo Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Markus Norrgård Vörå 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Mårten Fogström Korsholm 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Martin Ekman Maxmo SK 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:45:00
Martin Ekman Maxmo SK 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 06:00:00
Martin Klemets Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 02:14:48
Mathias Strand Kraft Skidor 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:24:00
Matias Nyby Sundom IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 03:29:28
Matias Nyby Sundom IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:01:42
Mats Smeds Komossa 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Mats Stolpe Malax IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:21:00
Mats Tuomela Vörå if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 04:04:20
Mats Wägar IF Femman 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:40:00
Mattias Skog Karleby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:12:58
Miika Nurmi Vaasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:58:00
Miika Suominen 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:58:00
Mikael Brännback Helsingby 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Mikael Eklund Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:54:55
Mikael Eklund Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:04:00
Mikael Eklund Vörå IF 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 9.2.21 01:28:00
Mikael Eklund Vötå IF 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 01:25:00
Mikael Eklund Vörå IF 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:14:00
Mikael Hautanen Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 05:06:40
Mikael Norrbo If Brahe 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Mikael Norrgård Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:36:57
Mikael Österberg Oravais if 22 km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Mikael Österberg Oravais if 30 km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Mikael Ström IF Femman 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Mikko Hakala Joensuu 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:55:01
Niclas Björkgren Kummelörens ik 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:08:14
Niklas Alm Vörå 30 Botniaspåret Herrar – Miehet 8.2.21 03:56:00
Niklas Bagge Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 02:28:00
Niklas Wörgren OIF 40 Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Nils-Erik Backlund Kimo Norrvalla-kimo Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Norrgård Rune Maxmo Sportklubb 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Ola Kiisk Ik Falken 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Ola kiisu Ytteresse 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Olav Nylund Jeppo 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:55:10
Ole Ede’n Botnia Vasan 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Ole Ede’n Botnia Vasan 15km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Ole Ede’n Botnia vasan 12km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Ole Ede’n Botnia vasan 35 km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Ole Ede’n Botniavasan 33km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Ossi Hautanen Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Pasi Tyystjärvi Vähänkyrön viesti 31 Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 02:25:12
Patric Vesterlund Nykarleby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Patrik Ehnström Vasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 03:37:59
Patrik Fleen GH Ski Team 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 03:38:44
Patrik Granlund Mirka SkiingDogs 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 04:57:33
Patrik Långs Oravais if 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Patrik Söderback Blacksögrundets idrottsvänner 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:44:00
Patrik Söderback Blacksögrundets idrottsvänner 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Paul Holmqvist Karperö 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Per Johan Grannas Vörå If 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Per-erik Björknäs korsholm 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Peter Back Vörå if 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Peter Edén Vasa 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:52:00
Peter Engström Kaitsor 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Peter Höglund Vasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 04:25:40
Peter Klemets IF Femman 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 04:00:00
Peter Klemets IF Femman 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:23:00
Peter Nygård Femman 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:57:00
Peter Sjöblom 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:20:00
Peter Storm IF Femman 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 03:35:59
Petteri Genas Vaasan Hiihtäjät 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Ricky Berglund Vörå IF 21 km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Robert Bergkulla If femman 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Robert Stoor Sandvikens Skidklubb 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 04:20:00
Robin Bokull Rökiö 12km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Robin Carp 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:28:48
Robin Thylin Larsmo 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 03:36:00
Roland Asplund Sundom IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:22:50
Rolf Mannil 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Rolf Mannil 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Rolf Söderlund Korsholm 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 01:58:09
Ronny Storm SkiTeam 156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:17:32
Ronny Svartsjö If Åsarna, Korsholm 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 03:15:00
Ronny Wiklund If Minken 2* 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Ronny Wiklund If Minken 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 02:53:49
Rune Törnqvist 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Sami Hurin Merikaarto 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:18:26
Seppo Hakala Vähäkyrö 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:55:02
Simon Jåfs IF Brahe 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Simon Lind Pensala 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 8.2.21
Sindre Ramstedt IF Fyren 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Sören Hällmark SkiTeam 156 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:14:49
Stefan Finnäs If brahe 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Stefan Finris 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Stefan Gros VIS, Vörå 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 04:39:46
Stefan Gros VIS 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 04:44:15
Stefan Gros VIS 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 9.2.21 02:00:00
Stefan Hjortman Korsholm 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Stefan Kastus Vörå 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:30:00
Stefan Kulp Kurubackens bollklubb 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
stefan strandberg vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 02:25:52
stefan strandberg vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 02:09:30
Steven Nygård Bertby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Stig Boström Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 01:46:05
Stig Boström Vörå 34 km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Stig Boström Vörå 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 03:29:00
Stig Boström Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 01:52:50
Stig Cederberg Ik Falken 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Stig Cederberg Ik Falken 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Stig Hellqvist oravais if 14 Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Stig Hellqvist ovavais if 16 Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Stig-Johan Back Jeppo 30km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:30:00
Strandberg Leif Malax IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:36:00
Sven Bäck Kimo 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Tage Lundström Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21
Tage lundström Vörå 20km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Tage Lundström Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21
Tage Lundström Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Tapani Karinkanta Merikaarto 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:30:00
Theo österberg Oravais if 21 Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Thomas Björk Työplus 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:58:00
Thomas Carp Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 01:58:00
Thomas Granholm Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 03:08:00
Thomas Ramstedt IF Fyren 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Tim Berglund Vasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Tobias Hanner Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Tobias Hanner Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Tobias Julin Jeppo 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Tomas Byggmästar Nykarleby 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21 03:40:55
Tomas Carp Vörå 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Tomas Glasberg 38 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:25:45
Tomas Ollil Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Tomas Ollil Vörå 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Tomas West Sundom If 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Tomas West Sundom IF 52km Herrar – Miehet 14.2.21
Tommy Lahti Skatila IK 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 6.2.21 04:17:17
Tommy Lahti Skatila IK 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:32:55
Tommy Viklund Kovjoki Urheilu Kerho 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 05:37:00
Tommy Viklund Kovjoki Urheilu Kerho 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:32:00
Toni Vörå 34 Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21
Toni Kippola Vörå 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 02:06:00
Toni Kippola Vörå 15 Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Toni Wik IF Minken 38 Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Tony Rosenholm Springande Gåbbar 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:09:06
Tore Duvnäs Maxmo 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 12.2.21 02:02:25
Tor-Leif Häggman Vörå IF 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Torsten Wikman Vörå 11km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Ulf Friman Vörå IF 8 km Botniaspåret Herrar – Miehet 11.2.21
Ulf Stenbacka Vasa 38,5 km, start i Kalapää, ej via Norrvalla Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 03:39:45
Valtteri Markkila vaasa 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:51:00
Veli Petteri Linder Tampere 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:00:00
Veli-Matti Suomela Vaasa 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 02:17:45
Vicktor Hjulfors KST 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:11:51
Victor Sundelin MMI COMPANY AB 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21
Viktor Westerholm Pargas IF 54 Pargas Herrar – Miehet 14.2.21 03:28:06
Vili Virkki TeekSu 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 7.2.21 04:42:00
Ville Andersson OIF 7 Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
Ville Mäkelä Espoo 52km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 04:13:16
Walter Lindholm Oravais IF 10 Botniaspåret Herrar – Miehet 14.2.21
William Snickars IF Fyren 25km Botniaspåret Herrar – Miehet 13.2.21 03:32:00